Google ve Yandex Haritalar

İşletmenizi, haritalara kayıt ediyoruz...

Google, Yandex Haritalarına Kayıt

Haritalara Kayıt Nedir?

Google ve Yandex'de müşterilerinizin sizi bulmasını sağlayan bu etkili harita sistemleri firmaların küçük büyük fark etmeksizin olması gereken önemli mecralardandır.

Google ve Yandex harita kaydı sayesinde kullanıcılar mobil ve navigasyon cihazları ile doğrudan yön tarifi alabilir, sizi arayabilir veya web sitenize yönlenebilir.

Google Haritalar

pamir-dijital-medya-ajansı-google-haritaları pamir-dijital-reklam-ajansı-google-haritaları-kayıt

Google Haritalar ile Restoranlar, müzeler işletmeler ve daha pek çok yerin fotoğraflarını, yol tariflerini ve konumlarını Google Haritalar ile öğrenebilirsiniz ayrıca arabalar, bisikletler için rotalar sunan bir navigasyon uygulamasıdır. Başka kullanıcıların da sizleri aynı şekilde Google Haritalar'da bulabilmesini sağlayabiliriz.

Google Haritalarda telefon numaralarınızı, web site adresinizi, e-mail adresinizi, çalışma saatleriniz gibi birçok bilgiyi kullanıcılarınız ile paylaşabilirsiniz. Google Haritanızı istediğiniz zaman düzenleme yapabilirsiniz. Konumsal bir değişiklik yapmadığınız süre zarfında tekrardan doğrulama istemez.

Yandex Haritalar

Yandex Haritalar kullanıcısına, Türkiye’deki 40.000’den fazla yerleşim birimini içeren oldukça ayrıntılı bir Türkiye haritası sunar. Yandex Haritalar, Google Maps gibi detaylı adres aramanızı sağlayarak istediğiniz adresin nerede olduğunu görme, konumunu bulma, oraya giden yolları öğrenme gibi durumlara olanak sağlar. Ayrıca aramalar kategorilere ayrılmış, sadece Kafe, Otel, Eczane, Sinema gibi ayrı ayrı arama yapabilirsiniz. Böylece işiniz daha da kolaylaşmış olur.

Google ve Yandex Haritalar kullanıcılara birçok kolaylık sağlar:

• Kurumlara özel ayrıntılı veritabanı ve aramaları yönlendirmeyi sağlayan filtreler.
• İletişim bilgileri, çalışma saatleri, detaylı hizmet bilgileri, fotoğraflar ve yorumlar ve diğer ayrıntılı bilgiler.
• Yer arama ve rota üzerindeki kurumları arama.
• İnternet bağlantısı olmadan yer ve adres arama. (çevrimdışı haritalarda)
• Kaydedilen yerleri akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarda görüntüleme.

Kullanıcıya sunduğu kolaylık ve imkânlar nedeniyle lider konuma ulaşmak için amansızca yarışan Google ve Yandex Haritalarda firmanızın yer almasını en profesyonel şekilde sağlayabiliriz.

Google Haritalar ve Yandex Haritalarda Yer Almak Neden Bu Kadar Önemli?

pamir-dijital-medya-planlama-google-haritaları-yönetimi

Google ve Yandex hizmeti olan harita kaydı ile dünyada geniş kitlelere sahip arama motorları (Google & Yandex) aramalarında ilk sayfada yer almak için yaptırmalısınız.

Müşterileriniz firmanızı daha kolay bulabilmesi için yaptırmalısınız. Akıllı telefonlarda Google'ın ve Yandex'in haritalarında konumunuzu aratılarak bulana bilirsiniz.

Haritalar web sitenizin kalitesini olumlu yönde etkiler dolayısıyla Google ve Yandex'in gözünde değerinizi arttırır. Bu nedenle de Seo yapısında katkı sağlar.

Sitenizi Google haritalarına eklediyseniz, Adwords reklamlarınızda konum işaretleme yapabilme şansı vermektedir.

Bizimle, hemen iletişime geçebilirsiniz.